60.6 F
Los Angeles
5 Aralık 2023
AnasayfaHaberlerGündem111 metreden atlarken halatı koptu

111 metreden atlarken halatı koptu

Zambiya ve Zimbabwe sınırındaki Zambezi nehri üzerinde 111 metreden bungee jumping yaparken halatı kopan genç kadın ölümden döndü.

Zambiya ve Zimbabwe’yi birbirinden ayıran Zambezi nehri üzerinde bungee jumping yapan 22 yaşındaki Avustralyalı Erin Langworthy’nin atlayış esnasında halatı koptu. Genç kadın mucize eseri hayatta kalmayı başardı.

Saniye saniye kameraya kaydedilen olayda, Erin’i taşıyan halat gerilme esnasında koptu. Genç kadın, timsahların yaşadığı bilinen ve güçlü bir akıntının olduğu nehre çakıldı.

Erin, bir gün önce rafting yaparken aldıkları eğitimden yararlanarak ayaklarına bağlı halatın ağırlığına rağmen nehrin Zimbabwe tarafına yüzmeyi başardı ve karaya çıktı. . (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,104BeğenenlerBeğen
16,164TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,900AboneAbone Ol

Kaçırmayın