62.7 F
Los Angeles
9 Aralık 2023
AnasayfaAlaturka SporBeşiktaş'ta Ceyhun Kazancı'dan istifa kararı! İşte yaşananların perde arkası...

Beşiktaş’ta Ceyhun Kazancı’dan istifa kararı! İşte yaşananların perde arkası…

Beşiktaş’ta hareketli saatler yaşanıyor. Siyah-Beyazlılar’da sportif direktör Ceyhun Kazancı’nın görevinden ayrılması bekleniyor.

İSTİFASINI SUNDU

Beşiktaş Futbol A.Ş. Genel Müdürü ve Sportif Direktörü olarak görev yapan Ceyhun Kazancı, istifa kararı aldı. TRT Spor’un haberine göre Kazancı, istifa dilekçesini Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’ye sundu.

Ceyhun Kazancı’nın istifa dilekçesini sunmasının ardından Ahmet Nur Çebi’nin konuya ilişkin kararı bekleniyor.

İŞTE YAŞANANLARIN PERDE ARKASI

Beşiktaş’ta yaz transfer döneminde yapılan hamlelerin gecikmesi, taraftarların da büyük tepkisini çekmişti. Afrikalı oyuncuların transferleri de sezon içerisinde Afrika Uluslar Kupası’na olası gidişin yaratacağı eksikliklerden dolayı soru işareti yaratıyordu.

Transfer döneminde yaşananlar, Siyah-Beyazlılar’da camia içinde de tartışmaları beraberinde getirdi. 

ŞENOL GÜNEŞ İLE TRANSFER ANLAŞMAZLIĞI!

Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş ile sportif direktör Ceyhun Kazancı arasında transfer anlaşmazlığı yaşandı. Bu anlaşmazlık da iki taraf arasındaki iplerin kopmasına neden oldu.

BİRLİKTE ÇALIŞMAYA SICAK BAKMIYOR

Ceyhun Kazancı’yı kamp kafilesinden çıkaran Şenol Güneş’in ilerleyen süreçte de kendisiyle çalışmaya sıcak bakmadığı öğrenildi.
Şenol Güneş’in bu tavrı sonrası yol ayrımı kaçınılmaz hale geldi ve Ceyhun Kazancı, istifasını Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’ye sundu.

Orhan Yıldırım

 


Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,092BeğenenlerBeğen
16,965TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,900AboneAbone Ol

Kaçırmayın