60.3 F
Los Angeles
4 Haziran 2023
AnasayfaHaberlerGündemCHP’den Ataşehir Belediyesi açıklaması

CHP’den Ataşehir Belediyesi açıklaması

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte, Giresun’un Tirebolu ilçesinde Tirebolu Meydan Düzenleme Projesi Açılış Töreni’nde konuştu. Torun, şunları söyledi:

* “Çok değerli belediye başkanlarımız, bu hizmetlerini, Anadolu’nun her bir köşesine vermeye çalışıyor… Bizim belediyelerimiz gerçekten her türlü imkansızlığa rağmen, yoğun bir çalışma içerisinde. İktidarın her türlü engellemesi, kamu kaynaklarını kapatmasına rağmen onlar büyük bir mücadele içinde. Onlar başardıkça, bu ceberut yapı onları mahkûm etmeye çalışıyor. Ama asla yılmayacağız, diz çökmeyeceğiz.

* Ataşehir’e operasyon yaptılar akılları sıra. 21 arkadaşımızı gözaltına aldılar. 10 yıl önceki defterleri karıştırıp, karıştırıp; ne buluruz diye çalışıyorlar. Bulamazsınız kardeşim. Bizde bulamazsınız. Siz kendinize bakın. Siz lekelisiniz. Siz bu ülkenin kaynaklarını sömürüyorsunuz.

“MİLLET İTTİFAKI OLARAK HALKIN İKTİDARINI GÖREVE GETİRECEĞİZ”

* Zor günlerden geçiyoruz. Her yerde yangın var. Enflasyon rakamları açıklandı. TÜİK’in rakamlarına göre yüzde 57. Siz buna inanıyor musunuz? Bunların işi gücü kandırmaca, yalan dolan. Dün TMO’ya fındık sattırdılar. 61-62 lira olan fındığı 55 liraya düşürdüler. Gene birilerine, yabancı sermayeye para kazandırdılar. Gene üreticinin hakkını çaldılar. Üreticinin hakkını çalanlara gereken cevabı verecek miyiz? Haramilerin saltanatını bitireceğiz. Millet İttifakı olarak halkın iktidarını göreve getireceğiz.

* Bizim hiçbir belediye başkanımıza dokunamayacaksınız. Ekrem Bey’i, ‘elini arkadan bağladın’ diye, Beylikdüzü Belediye Başkanı iken yaptığı işlerden dolayı… Hepsi aklanmış. Hepsi soruşturulmuş defalarca. Bulamadıkça karıştırıyorlar. Hiç merak etmeyin. Hiçbir şey bulamazlar. Çünkü o, 16 milyon İstanbulluya hizmet ediyor. O herkesin yanında, herkesin ağabeyi.”

Torun’un açıklamasının ardından meydan düzenleme projesinin açılışı yapıldı. DHA

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,549BeğenenlerBeğen
16,125TakipçilerTakip Et
3,522TakipçilerTakip Et
7,679TakipçilerTakip Et
32,300AboneAbone Ol

Kaçırmayın