59.5 F
Los Angeles
9 Haziran 2023
AnasayfaAlaturka SporDisiplin Talimatı değişikliği ile ilgili TFF açıklama yaptı!

Disiplin Talimatı değişikliği ile ilgili TFF açıklama yaptı!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), sezon devam ederken disiplin talimatında değişikliğe gittiğini duyurmuştu. Değişikliğe göre 3 ve 6 sayıda müsabakadan men cezası alan oyuncular, cezalarını aynı kategorideki maçlarda çekecek.

Yapılan talimat değişikliğinin bir kulübün isteği nedeniyle yapıldığı iddia edilmişti. TFF konuyla alakalı açıklama yaparak talimatın Kulüpler Birliği talebiyle değiştiği belirtildi.

TFF’NİN YAPTIĞI AÇIKLAMA!

Kamuoyunun bilgisine,

Futbol Disiplin Talimatı’nda yapılan değişiklik ile ilgili bazı basın yayın organlarında bir kulübe ayrıcalık tanındığı ile ilgili haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Söz konusu talimat değişikliği bir kulübün değil, Kulüpler Birliği Vakfı’nın 2 Mart 2023 tarihinde yaptığı yazılı başvurusu üzerine değerlendirilmiş ve kabul edilmiştir.

Kamuoyunu yanlış yönlendirme maksadıyla yapılan bu haberlerle ilgili hukuki hakkımızı saklı tuttuğumuzu kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,525BeğenenlerBeğen
16,120TakipçilerTakip Et
3,522TakipçilerTakip Et
7,677TakipçilerTakip Et
32,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın