63.1 F
Los Angeles
29 Kasım 2023
AnasayfaHaberlerGündemEjderha kehanetleri

Ejderha kehanetleri

Dünya, Çin astrolojisine göre ejderha yılına girerken astrologlar da yeni yılla ilgili kehanetlerini sürdürüyor.

Hong Konglu feng şui ustası Anthony Cheng’e göre dünya ekonomisi, 2012’de de istikrarsızlığını sürdürecek. Astrolog Peter So ise ABD’den yıl sonunda iyi haberler geleceği görüşünde, Avrupa’dan ise henüz iyi haber beklenmiyor. Astrologların, ejderha yılıyla ilgili bazı öngörüleri şöyle:

FELAKETLER YILI: Ejderha yılı aynı zamanda su yılı. Bu yılda bolluk ve bereket artıyor, ama pek çok doğal felaket de yaşanıyor. Bu yıl çok sayıda sel felaketi yaşanacak, şiddetli depremle büyük yıkıma yol açacak. Endonezya, Pakistan, Hindistan ve Çin’in Uygur Özerk bölgesi dikkatli olmalı.

ÇİN’DE LİDER DEĞİŞECEK: Sürprizlere açık olun. Bu yıl 18’inci Kongresi’ni yapacak olan Çin Komüminist Partisi, yeni ve genç bir yönetici nesli seçebilir. Ancak Çin’de yılın ikinci yarısında büyük bir yolsuzluk skandalı patlak verecek.

EKONOMİDE RAHAT SOLUK YOK: Avrupa ve ABD ekonomileri resesyonda olduğu için dünya ekonomisindeki istikrarsızlık sürecek. ABD’den yıl sonunda iyi haberler gelebilir. Yeni başkanı kim olursa olsun çok şanslı olacak. Çünkü 2013 ABD için şans yılı olacak. Ama Avrupa’nın falı karanlık. AB’de kriz 2014’e kadar sürecek.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,095BeğenenlerBeğen
16,037TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,800AboneAbone Ol

Kaçırmayın