68.2 F
Los Angeles
26 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerGündemErdoğan’a tepki! Kılıçdaroğlu ayağa kalkmadı

Erdoğan’a tepki! Kılıçdaroğlu ayağa kalkmadı

28 Mayıs seçimleri sonrası, 14 Mayıs’taki milletvekili genel seçimine ilişkin kesin sonuçların ilan edilmesinin ardından TBMM Genel Kurulu toplandı. Toplantıyı “en yaşlı üye” sıfatıyla MHP lideri Devlet Bahçeli yönetti.

Üçüncü kez cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan milletvekillerinin yemin etme törenine katıldı. Erdoğan’ı Meclis’te, geçici TBMM Başkanı Devlet Bahçeli ve Meclis Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu karşıladı.

Erdoğan, yemin törenini takip etmek için Genel Kurul’a geçerek kendisine ayrılan locaya yöneldi. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın locaya girişinde ayağa kalkmadı. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ise Erdoğan’ı ayakta karşıladı.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,116BeğenenlerBeğen
16,007TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın