67.9 F
Los Angeles
28 Eylül 2023
AnasayfaAlaturka SporGiresunspor 56. yılında Süper Lig’de kalıcı olmak istiyor

Giresunspor 56. yılında Süper Lig’de kalıcı olmak istiyor

Giresunspor’un kuruluş yıl dönümü nedeniyle açıklamalarda bulunan Başkan Nahid Ramazan Yamak, “Giresunspor’umuzun 56. kuruluş yıl dönümünü ilk günkü heyecan ile kutluyoruz. Gücünü bu toprakların insanından alan, kuruluşundan itibaren iyi günde kötü günde sayısız mücadeleyi camiasıyla birlikte veren, 56 yıldır şanla şerefle ülkemiz futbolunda var olan Giresunspor’umuza nice başarılı yıllar diliyorum. Giresunspor’umuz mevcut yapısıyla yüzlerce sporcusu olan, futbol ve amatör branşlar olmak üzere birçok kategoride faaliyet gösteren büyük bir ailedir. Ben bu büyük ailenin başkanı olarak bütün branşlarımızda Çotanak Armalı şanlı formamızı terleten tüm sporcularımızı kutluyor, onlara emekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

“Mütevazı bütçeyle ligde kalıcı olacağız”

Dev bütçeli kulüplere karşı mütevazı bütçeyle mücadele ettikleri Süper Lig’de kalıcı olacaklarını da ifade eden Başkan Yamak, “Mazisi başarılar ve büyük mücadeleler ile dolu olan Giresunspor’umuz, yine büyük bir mücadelenin tam ortasında yer almaktadır. Hiç bir şekilde karamsar değil, aksine aydınlık yarınlara olan sarsılmaz inancımızla ümitvarız. Dev bütçeli büyük rakiplerle mücadele ettiğimiz Süper Lig’de futbolcularımızın, teknik heyetimizin, camiamızın, taraftarlarımızın ve tüm Giresunluların gayreti ve desteği ile kalıcı olacağımıza inancımız tamdır. Verdiğimiz mücadelenin başarıya ulaşması ve daha aydınlık yarınları olan güçlü bir Giresunspor için herkesi Giresunspor etrafında birlik olmaya davet ediyor” şeklinde konuştu.

İHA

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,130BeğenenlerBeğen
16,008TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın