68.3 F
Los Angeles
22 Eylül 2023
AnasayfaAlaturka SporGiresunspor, Süper Lig’de kalıcı olmak istiyor

Giresunspor, Süper Lig’de kalıcı olmak istiyor

Giresunspor Basın Sözcüsü Emrullah Ekiz, yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz cuma günü evimizde oynadığımız ve 3 puan hedefiyle çıktığımız Fatih Karagümrük maçından talihsiz bir puan kaybı yaşayarak sahadan 1 puanla ayrılmak durumunda kaldık. Ancak oyuncuların sahada göstermiş oldukları mücadele ve kazanma arzularına bizlerde taraftarımız gibi şahit olduk. Futbol üç neticeli bir oyun. Bazen çok arzu etsinizde istediğiniz sonucu elde edemiyorsunuz. Maçtan sonra başkanımız futbolculara, ‘Başınızı öne eğmeyin, biz Giresunsporuz. Zoru ve mücadeleyi severiz. Bu ligde kalıcı olacağımızdan hiçbir şüphemiz yok. Bu işi başaracak kalitede oyuncularsınız’ dedi. Ben de ek olarak şunları ifade etmek istiyorum. Bu takım yıllar sonra mücadele ettiğimiz Süper Lig’de kalıcı olacaktır. Bizler bunun için gereken tüm mücadeleyi ve mesaimizi saha dışında vererek elimizden gelen her şeyi ortaya koyuyoruz” dedi.

“15 milyon TL civarında ödeme yaptık’

Ekiz, “Göreve geldiğimiz günden itibaren 15 günlük sürede 15 milyon TL civarında ödeme gerçekleştirip, oyuncularımızın ve personellerimizin gecikmiş ödemelerini yaptık. Böylece sahadaki mücadelelerine odaklanmalarını sağlayacak bir ortam oluşturduk. Tüm bunları gerçekleştirirken aynı zamanda kulübümüzü maddi anlamda rahatlatmak amacıyla yönetim kurulumuz asil ve yedek üyeleri ile birlikte tek vücut halinde yeni kaynaklar oluşturma çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Bu anlamda yeni reklam alanları oluşturmak için gerekli çalışmalarımızı tamamlayarak çeşitli sponsorluk anlaşmaları gerçekleştirdik. Giresunspor’un daha güçlü bir şekilde ayakları üzerinde durabilmesi için yeni reklam alanlarına tüm iş insanlarımızı, STK’ları, hemşerilerimizi ve tüm Giresunspor sevdalılarını destek olmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

Ekiz, hayata geçirdikleri “Hedef 2828 Yeni Üye” projesine Giresunspor’u seven herkesten destek beklediklerini de sözlerine ekledi.

İHA

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,104BeğenenlerBeğen
16,011TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın