70.6 F
Los Angeles
2 Ekim 2023
AnasayfaAlaturka TVHalı sahada torpil şakası kamerada: 2 kişi yaralandı

Halı sahada torpil şakası kamerada: 2 kişi yaralandı


İstanbul Avcılar’da, halı sahada maçın ardından arkadaşlarına şaka yapmak isteyen iki kişi, soyunma odasına torpil attı. Torpilin patlaması sonucu 2 kişinin kulak zarında hasar oluştu. O anlar, halı sahanın güvenlik kamerasına yansıdı.
Olay, 16 Eylül Cumartesi günü saat 21.10 sıralarında Firuzköy Mahallesi Firuzköy Bulvarı’ndaki bir halı sahada meydana geldi. Halı sahada maç yapan bir grup, maçın ardından üzerini değiştirmek için soyunma odasında gitti. Bu sırada iki kişi, soyunma odasındaki arkadaşlarına şaka yapmak istedi. Biri kapıyı açıp içeriye girdi, diğeri ise elinde bulunan torpili ateşleyerek soyunma odasına attı. Torpilin şiddetli şekilde patlaması sonucu iki kişinin kulak zarında hasar oluştu. O anlar halı sahanın güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, iki kişinin torpil atıldıktan sonra hızla uzaklaştığı görülüyor. Soyunma odasında torpilin şiddetli şekilde patlamasının ardından, odadakiler de kendilerini dışarıya atıyor. Soyunma odasından çıkan bir kişi, kulaklarını tutarak kendini yere bırakıyor.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,192BeğenenlerBeğen
15,999TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,660TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın