55.2 F
Los Angeles
4 Aralık 2023
AnasayfaHaberlerGündemİETT yöneticileri denetimde: İşe toplu taşımayla gidip gelmeye başladılar

İETT yöneticileri denetimde: İşe toplu taşımayla gidip gelmeye başladılar

İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (İETT) İstanbul’un her noktasında saha denetimlerini sürdürüyor. Sık sık tekrarlanan denetimler kapsamında tüm İETT yöneticileri, işe geliş gidişlerinde toplu taşıma araçlarını kullanmaya başladı.

3 bin 556’sı kendi filosu olmak üzere toplam 6 bin 572 araçlık ulaşım filosunu yöneten İETT, günde 800 farklı hatta, 55 bin sefer gerçekleştiriyor. Bir milyon 255 bin kilometre yol kat ediyor.

Silivri’den Pendik’e kadar İstanbul’un her noktasında 7 gün 24 saat çalışan sistemin sorunsuz işletilmesi için, İETT yönetimi, şehrin her noktasında denetimlerini artırarak sürdürürken denetimlere İETT’nin tüm yönetim kadrosu da katılmaya başladı.

ŞİKAYETLER RAPORLAŞTIRILIYOR

Yolcu ve araç trafiğinin yoğun olduğu sabah 06.00-09.00 ile akşam 17.00-20.00 saatleri arasında tüm İETT yöneticileri sahada denetim yapıyor. İETT Genel Müdürü İrfan Demet başta olmak üzere tüm yöneticilerin katıldığı saha denetimleri ile anlık sorunlara müdahale ediliyor. Yolculardan alınan görüş, öneri ve şikayetlere anlık müdahaleler yapılırken tekrarlanmaması ve gerekli iyileştirmelerin yapılabilmesi için de rapor tutuluyor.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,106BeğenenlerBeğen
16,086TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,800AboneAbone Ol

Kaçırmayın