61.1 F
Los Angeles
6 Haziran 2023
AnasayfaHaberlerGündemKaftancıoğlu’ndan Soylu’ya: Kıskanma değişik

Kaftancıoğlu’ndan Soylu’ya: Kıskanma değişik

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, bir grubun yürüyüşüne katıldı. Yürüyüşte Göktürk Kağanlığı’nın sancağı ve Azerbaycan bayrağı açıldı. Bayrakların önünde yürüyen Kaftancıoğlu’nun arkasındakiler ise bozkurt işareti yaptı.

SOYLU: SÖYLEMİŞTİM

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medyada paylaşılan görüntüye yanıt verdi. “Söylemiştim” notuyla paylaşım yapan Soylu, “Anlıyorum ki Kılıçdaroğlu yeni bir ocak teşkilatı kuracak. Bu ocak teşkilatının başına da Kaftancıoğlu’nu getirecek. Yani milliyetçi, sağcı ocak teşkilatı kurma hassasiyeti içine girmişler. Bunların hepsi acınası işler” dedi.

KAFTANCIOĞLU: KISKANMA DEĞİŞİK

Soylu’nun paylaşımını alıntılayan Kaftancıoğlu ise, Atatürk’ün sözünü hatırlatarak Soylu’ya yanıt verdi. Kaftancıoğlu, “Kıskanma değişik! Sen ve senin gibiler vatanı seviyoruz kisvesi altında parsel parsel kupon arazilerle satarken vatanı, 25 yıl boyunca bu vatana, insanımıza hizmet ettim devletin bir kör kuruşuna bile halel getirmeden. ‘Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır’ M.K.Atatürk” ifadelerini kullandı.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,532BeğenenlerBeğen
16,120TakipçilerTakip Et
3,523TakipçilerTakip Et
7,677TakipçilerTakip Et
32,500AboneAbone Ol

Kaçırmayın