63.4 F
Los Angeles
1 Haziran 2023
AnasayfaHaberlerGündemKasapoğlu 1 kilometre planlanan yürüyüşü 50 metrede kesip ilçeden ayrıldı

Kasapoğlu 1 kilometre planlanan yürüyüşü 50 metrede kesip ilçeden ayrıldı


Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Aydın Kuşadası’nda umduğunu bulamadı. Seçim çalışmaları çerçevesinde Kuşadası’nı ziyaret edeceği duyurulan Bakan Kasapoğlu’nu ilçedeki amatör spor kulüplerinden getirilen bir grup ortaokul çağındaki çocuk karşıladı. Program gereği bir çaycıda düzenlenen ‘Gençlik buluşması’ da ilgi görmedi. Sporcularla birkaç fotoğraf çektirip çay içen Kasapoğlu, daha sonra esnaf ziyaretlerine başladı.

BELİRLENEN GÜZERGAH 1 KİLOMETRE, YÜRÜNEN 50 METRE

Basına ve kamuoyuna duyurulan programına göre Bakan Kasapoğlu, Atatürk ve İnönü Bulvarlarından sonra Adnan Menderes Bulvarı’nda bir kilometreyi aşkın güzergahta esnaf ziyaretleri yapıp vatandaşlarla selamlaşacak, ziyareti Şevki Hasırcı Meydanı’nda son bulacaktı.

Başlangıç noktası olan Atatürk Bulvarı’nda yaklaşık 50 metrelik yürüyüşü sırasında, bulvardaki kafe ve restoranlarda oturanlardan ilgi görmeyen Kasapoğlu, aniden dönerek otobüsüne bindi ve Kuşadası’nı terk etti.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,551BeğenenlerBeğen
16,129TakipçilerTakip Et
3,519TakipçilerTakip Et
7,677TakipçilerTakip Et
31,900AboneAbone Ol

Kaçırmayın