64.3 F
Los Angeles
28 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerGündemSon dakika… İmamoğlu’ndan flaş anket açıklaması!

Son dakika… İmamoğlu’ndan flaş anket açıklaması!

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, katıldığı canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu. Anketlerle ilgili İmamoğlu, “Ben ölçmeyi seven bir insanım. İş hayatımda bile her zaman ölçmeyi severim, buna önem de veririm. Benim anketlere bakışım bu. Bu konuda oldukça deneyimliyim.Anket firmaları konusunda hep bir tartışma olmuştur ama biz hep mağdur tarafında olan bir siyasi hareketiyiz.Benim hiçbir zaman anketlere bu kadar inanasım gelmemişti. Sokakta nasıl bir diyaloğum varsa bugün anket sayfalarından da önüme onlar dökülüyor. Bir dip dalgası olabilir. Ben bundan çok umutluyum” dedi.

İLGİLİ HABERİmamoğlu: Çocukların sevgisini göremediğim gün ben siyaseti bırakırımİmamoğlu: Çocukların sevgisini göremediğim gün ben siyaseti bırakırım

“BEKA” AÇIKLAMASI

Ekrem İmamoğlu, ‘beka’ sorunuyla ilgili de, “Benim seçilmemle bir beka sorunu yaşanmaz. Bu mümkün değil. Erdoğan’ın zaten çok işi var. Benim seçilmem onun da elini rahatlatır. Diğer işlerle ilgilenir. Eğer ben seçilirsem onun da eli çok rahatlayacak. Toplumda böyle bir şey yok, karşılığı yok bunun. Şu an bir beka sorunu yok. Milli duygular konusunda kimse benimle yarışamaz. Bu bir hakaret olur. Ben zaten üstüme alınmıyorum, dönüp arkama bakıyorum ‘acaba kime söylüyor’ diye” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERİmamoğlu: Erdoğan, Yıldırım'a da aynı şeyi soracak mı merak ediyorumİmamoğlu: Erdoğan, Yıldırım’a da aynı şeyi soracak mı merak ediyorum

“SUDA YÜZDE 50 İNDİRİM YAPILACAK”

Hükümetin devreye soktuğu tanzim satış çadırlarını da eleştiren İmamoğlu, “Bizim de tanzim satış noktalarımız olacak ancak böyle değil. Şu an insanları kuyruğa sokarak onları deşifre ediyorlar. İnsanları deşifre etmek ne kadar doğru? Seçime kısa bir süre kala bunu başlatmak çok yanlış bir şey. Biz de bunu yapacağız ancak insanları kuyruğa sokmayacağız, rencide etmeyeceğiz. Üstelik bunu sadece gıda da yapmayacağız. Eğitime de önem vereceğiz. Kırtasiyenin yanında kumanya yardımında da bulunacağız. Yine Ulaşım yardımı da olacak. 6 yaşına kadar olan ücretsiz ulaşım, 12’ye çıkaracağız. Suda da yüzde 50 indirim uygulayacağız. İstanbullunun parasını yine onlara dağıtacağız” dedi.

AYRINTILAR GELİYOR…

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,137BeğenenlerBeğen
16,007TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın