67.9 F
Los Angeles
28 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerika6 yaşındaki çocuğa cinsel taciz cezası

6 yaşındaki çocuğa cinsel taciz cezası

ABD’de okuldaki bir kıza, şarkı sözünden alıntı yapan 6 yaşındaki çocuk, cinsel tacizde bulunduğu gerekçesiyle 3 gün okuldan uzaklaştırma cezası aldı.

ABD’nin Colorado eyaletine bağlı Aurora kentindeki Sable İlkokulu’nda, bir kıza öğrendiği bir şarkıda geçen “Ben seksiyim ve bunu biliyorum” şeklindeki sözleri tekrarlayan çocuğun okul yetkililerince evine gönderildi. Okuldan yapılan açıklamada, politikaları gereği “cinsel içerikli laf atmaların” cinsel taciz olarak kabul edildiği “bir yaş sınırlaması bulunmadığı” savunması yapıldı. Oğlunun başının söz konusu şarkı sözleri nedeniyle ikinci kez derde girdiğini anlatan annesi, 6 yaşındaki çocuğun cinsel taciz hakkında bir bilgisinin bulunduğundan kuşku duyduğunu söyledi.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,130BeğenenlerBeğen
16,008TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın