68.3 F
Los Angeles
22 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaAbercrombie & Fitch'te "mastürbasyon" davası!

Abercrombie & Fitch’te “mastürbasyon” davası!

Amerikalı giyim markası Abercrombie & Fitch, eski bir çalışanının açtığı dava ile karşı karşıya.

Magazin haber sitesi TMZ’nin haberine göre firmaya çalışan model Benjamin Bowers şirket tarafından gönderildiği bir fotoğraf çekimi sırasında talihsiz bir olay yaşadı.

Kameralar önünde mastürbasyon yapması istenen Bowers’a bunu yapması halinde elinde daha başarılı fotoğraflar bulunacağı söylendi. Daha önce Abercrombie & Fitch’in mağazasında çalışan Bowers’a şirketin casting yöneticisi tarafından modellik teklif edildiği, fotoğraf çekimlerinin de fotoğrafçı ve manken ajansı sahibi Brian Hilburn tarafından gerçekleştirildiği öğrenildi. Bowers’a kamera önünde mastürbasyon yaparsa, boşalma anında yüzünde oluşan ifadenin daha iyi bir görüntü vereceği söylenmiş.

17 Haziran 2011’de gerçekleştiği iddia edilen olayla ilgili Bowers, şirkete 1 milyon dolarlık dava açıyor.

Bowers’ın iddiasına göre Brian Hilburn de çekimler sırasında soyunarak Bowers ile poz verdi ve hatta penis boyları hakkında konuştu. Mağdur manken “bu fotoğraflar kariyerime faydası dokunması için çekilmedi. Kişisel tatmin için çekildi” diyor. (USA Sabah)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,104BeğenenlerBeğen
16,011TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın