74.2 F
Los Angeles
22 Eylül 2023
AnasayfaAlaturka OnlineAhmet Davutoğlu'nu hiç böyle görmediniz... Erdoğan için ilk kez bu kadar sert...

Ahmet Davutoğlu’nu hiç böyle görmediniz… Erdoğan için ilk kez bu kadar sert konuştu!

Ahmet Davutoğlu’nu hiç böyle görmediniz… Erdoğan için ilk kez bu kadar sert konuştu!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu kurucusu olduğu İstanbul Şehir Üniversitesi’nin faaliyet izninin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararı ile sonlandırılması ile ilgili basın toplantısı düzenledi.

Davutoğlu Erdoğan’a karşı ilk kez bu kadar sert ifadeler kullandığı açıklamasında özetle şunları kaydetti:

Başta Cumhurbaşkanı olmak üzere kararda payı olanlar adına derin bir hüzün duydum. Erdoğan tarihe üniversite kapatan Cumhurbaşkanı olarak geçti. Hakikatleri söylemek bedel ödettirir. Cumhurbaşkanı attığı bu imza ile nasıl bir Türkiye görmek istediğini ortya koymuştur. Ak Parti’nin Türkiye’si adaletsizliğin olduğu bir Türkiye’dir. Ak Parti’ye gönül verenlerin içleri yanıyor. Artık cumhurbaşkanı iyi ama çevresi kötü aldatmacasının savunulacak tarafı kalmamıştır. Şehir Üniversitesi’ne el koyan, siyasi hırsı ve kini için engel tanımayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’dır. Hiçbir şey bitmedi. Her şey yeni başlıyor.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,103BeğenenlerBeğen
16,011TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın