77.2 F
Los Angeles
25 Eylül 2023
AnasayfaAlaturka OnlineAKP’li Yavuz'un iki yüzü! Seçimden Önce Başka Sonra bambaşka 

AKP’li Yavuz’un iki yüzü! Seçimden Önce Başka Sonra bambaşka 

AKP’li Yavuz'un iki yüzü! Seçimden Önce Başka Sonra bambaşka 

AKP’li Yavuz’un iki yüzü! Seçimden Önce Başka Sonra bambaşka

İki Konuşma Arasında 5 Gün Var !

Seçimi kazanacağını düşünürken AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz: “Dünyada seçim güvenliği işini en iyi yapan belki de biziz”

İstanbul’u kaybedince Ali İhsan Yavuz: “Bu seçim demokrasi tarihimizin en büyük şaibelerinden

AKP’nin Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İstanbul’daki kesin olmayan resmi seçim sonuçlarının YSK tarafından açıklanmasından sonra yaptığı, “Bu seçim demokrasi tarihimizin en büyük şaibelerinden” açıklamasıyla seçimlerde usulsüzlükler ve hile yapıldığını iddia etmişti.

Ancak Yavuz’un seçimlerden önce de “Dünyada seçim güvenliği işini en iyi yapan belki de biziz” açıklamasında bulunması kafaları karıştırdı.

AKP’li Ali İhsan Yavuz’un 31 Mart yerel seçimlerinden önce ve sonra yaptığı açıklamalar CHP Milletvekili Tuncay Özkan ile sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti.

Yavuz’un seçimden önce yaptığı “Dünya’nın en güvenilir seçimi bizde” açıklaması sonrası İstanbul’da seçimi kaybetikten sonra “Bu seçim demokrasi tarihimizin en büyük şaibelerinden” demesi tepki topladı.

CHP’li Özkan, AKPli Yavuz’un açıklamaları için “AKP’nin iki yüzü” başlıklı bir video paylaşarak seçim öncesi ve seçim sonrası yapılan açıklamaların tutarsızlığına dikkat çekti.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,105BeğenenlerBeğen
16,008TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın