77.2 F
Los Angeles
25 Eylül 2023
AnasayfaAlaturka TVAlaturkaonline Yayın Koordinatörü Oğuzhan Toracı'dan Dev Proje

Alaturkaonline Yayın Koordinatörü Oğuzhan Toracı’dan Dev Proje

Belma Satır - Oğuzhan Toracı - Taner Yıldız - Burhan Kuzu

Alaturkaonline Yayın Koordinatörü Oğuzhan Toracı’dan Dev Proje.

Alaturkaonline Türkiye Yayın Koordinatörü  Oğuzhan Toracı , 21 yaşındayken ‘Gelin Birlikte Oynayalım-1’ projesi ile büyük ses getirmiş ve bu ilk bireysel projesinde; Fenerbahçeli futbolcular Emre Belezoğlu, Gökhan Gönül, NBA’in yıldızlarından Hidayet Türkoğlu, Mehmet Okur, Kafes Dövüşcüsü Murat Kazgan ve daha bir çok popüler ismi birer engelliymiş gibi fotoğraflayarak, engellilerin yaşadıkları zorlukları duyurmaya çalışmıştı

Oğuzhan Toracı şimdi de  Dünya Çocuk Hakları Günü’ne ithafen, “Gelin Birlikte Oynayalım-2” isimli projeyi gerçekleştirdi.

Oğuzhan Toracı - Şenay Düdek - Hürriyet Gazetesi Kapak

Bu projede, başta Başbakan Recep  Tayyip Erdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, İstanbul Milletvekili Abdülkadir Aksu, Gaziantep Milletvekili Hüseyin Çelik olmak üzere Türkiye‘nin önde gelen siyasetçileri yer aldı.

Geleceğimiz olan çocukların, el ele tutuştuğu fotoğraf kareleri siyasetçilerin çocukluk anılarından, çocukların samimi kahkahalarına kadar, “42 Hak – 42 Fotoğraf – 42 Hikaye” konseptiyle Van depreminde çocukluğunu unutmak zorunda kalan miniklerin hayalleriyle buluşmasını ve çağlarını yaşamasını sağladı.

Gelin Birlikte Oynayalım-2’ isimli sosyal sorumluluk projesinde yer alan 42 fotoğraf, Çırağan Sarayı’nda sergilenmeye başladı.

Gecenin açılışını Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Anayasa Komisyonu  Başkanı  Burhan Kuzu ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu gerçekleştirirken, konuklar arasında Milletvekillerinden Sermin Balık, Mihribah Belma Satır, Zeynep Karahan Uslu, Gazeteci Şenay Düdek, Tiyatro Sanatçısı Göksel Kortay, Şarkıcı Tuğba Özerk, İş Adamları Osman Tunç Doğan ve Ali Demirel gibi Türk Siyaseti’nin ve cemiyet hayatının önemli isimleri yer aldı.

Sergi, önce TBMM’de sergilenecek. Ardından da Türkiye’nin pek çok ilinde halkla bütünleşecek.

Alaturkaonline.com / Los Angeles

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,105BeğenenlerBeğen
16,008TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın