64.6 F
Los Angeles
28 Eylül 2023
AnasayfaAmerikaLos AngelesAlem FM, Los Angeles Türkleri ile buluştu

Alem FM, Los Angeles Türkleri ile buluştu

Alem FM, Los Angeles Türkleri ile buluştu

Alem FM, Los Angeles Türkleri ile buluştu

Her sene düzenlenen NAB Fuarını gezmek için Las Vegas’a gelen, Alem FM’den “Nihat’la Muhabbet” ve “Nihat’la Sivrisinek” programlarından yakından tanıdığımız Nihat Sırdar, “Kripto Odası” programından tanıdığımız Güçlü Mete, Alem FM Genel Müdürü Giray Güngör ve medyanın yakında tanıdığı iş adamı Gökhan Eren, Alaturkaonline’in Los Angeles’da, Mama’s Secret Cafe’de düzenlediği etkinlik gecesinde Los Angeles’li Türklerle buluştular.

Los Angeles’lı Türklerle, Mama’s Secret’ın özel olarak hazırladığı akşam yemeğini yiyen, sohbetler gerçekleştiren, hatıra fotoğrafları çektiren ve Alaturkaonline.com mikrofonlarına gayet samimi ve içten açıklamalar yapan ALEM FM grubu Los Angeles’li Türklere muazzam bir gece yaşattılar.

Alaturkaonline.com / Los Angeles

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,130BeğenenlerBeğen
16,008TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın