60.3 F
Los Angeles
4 Haziran 2023
AnasayfaHaberlerSporAli Şen'den çarpıcı cemaat açıklaması

Ali Şen’den çarpıcı cemaat açıklaması

Fenerbahçe Eski Başkanlarından Ali Şen; Ntvspor Radyo’da yayınlanan “Bülent Yüksel’le 13” programında; şike süreci ve PFDK kararlarına dair çok çarpıcı yorumlar yaptı.

Fethullah Hoca neden Fenerbahçe’yi ele geçirmeye çalışsın?

Sarı-lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım’ın “bu şike davası değil, Fenerbahçe’yi ele geçirme operasyonudur” iddiasına katılmadığını belirten Şen; şu ifadeleri kullandı:

Bu davanın siyasi bir dava olduğuna asla ve asla katılmıyorum. Bir defa, kim ne diyecekse açık açık söylemesi lazım. Cemaat olarak; Gülen Hoca’ya atfen söyleniyor değil mi? Asla katılmam. Ben kulüp başkanıyken, Fethullah Gülen Hoca’nın vermiş olduğu iftar davetlerine katılmıştım. Kendisini dinlemişliğim vardır; çok da güzel şeyler anlatmıştı. O kişilerin, cemaatin; neden Fenerbahçe Kulübü’nü ele geçirme çabaları olsun? Böyle bir şey olabilir mi? Beni buna asla ve asla, kimse inandıramaz. Ali Şen’i herkes tanır! Bende ısmarlama laf olmaz; inandığımı sölüyorum; bunlar sadece boş laf! Bir şey biliyorlarsa da söylemesi lazım Aziz Başkan’ın. Bu insanları böyle bir şey ile suçlamanın da ne kadar yersiz olduğuna inanıyorum. Bilenler çıksın; biz de öğrenmiş olalım.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,548BeğenenlerBeğen
16,125TakipçilerTakip Et
3,523TakipçilerTakip Et
7,678TakipçilerTakip Et
32,300AboneAbone Ol

Kaçırmayın