64.7 F
Los Angeles
28 Mayıs 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaAmerika'da Yamanlar Koleji mezunları pilav gününde buluştu

Amerika’da Yamanlar Koleji mezunları pilav gününde buluştu

amerika yamanlar koleji  mezunlari bulusmasi

İzmir Özel Yamanlar Koleji mezunları, New Jersey Türk Kültür Merkezi’nde düzenlenen pilav gününde biraraya geldi.

ABD ve Kanada’da iş hayatına atılan ya da öğrenimini sürdüren İzmir Özel Yamanlar Koleji mezunları, New Jersey Türk Kültür Merkezi’nde düzenlenen pilav gününde biraraya geldi. ABD’nin dört bir yanındaki mezunları, Yamanlar Koleji Mezunları Derneği buluşturdu.

Okul günlerindeki hatıraların yâd edildiği pilav günü, neşe içinde geçti. Düzenlenen piknikte Türk yemekleri yendi ve çeşitli oyunlar oynandı. Programın sonunda. katılanlara günün hatırası olarak çeşitli hediyeler verildi. Dernek Başkanı Kemal Tatar, yaptığı açıklamada, “Mayıs ayında Frankfurt’ta, Avrupa’daki Yamanlar mezunlarını biraraya getirmiştik. ABD’de 150’den fazla mezunumuz var, onlarla da biraraya gelip okul anılarımızı tazeledik.” dedi. (CIHAN)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,520BeğenenlerBeğen
16,151TakipçilerTakip Et
3,520TakipçilerTakip Et
7,681TakipçilerTakip Et
31,500AboneAbone Ol

Kaçırmayın