66.4 F
Los Angeles
29 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaAmerikan siyasetine 3’üncü Clinton geliyor

Amerikan siyasetine 3’üncü Clinton geliyor

ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, göreve geldiğinden beri dünya çevresini onlarca kez kat etmiş olmanın verdiği yorgunlukla olsa gerek siyasete ara verme sinyalleri veriyor.

Ama Hillary’nin çekilmesi Clinton ailesinin ABD siyasetinden silinip gitmesi anlamına gelmeyebilir. Çünkü ABD’nin eski Başkanı Bill Clinton ile Hillary Clinton’ın kızları Chealsea siyasete göz kırpmaya başladı. Vogue dergisine konuşan Chealsea Clinton (32) siyaseti düşünüp düşünmediği sorusuna, “Eğer yapabileceğim bir şey için çağırılırsam ve bunu daha sağlıklı, daha adil, daha verimli yapacak birisinin olmadığını düşünürsem, bir düşünebilirim” yanıtını verdi.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,146BeğenenlerBeğen
16,005TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın