70.1 F
Los Angeles
22 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaAsker kocasını videoda kaybetti

Asker kocasını videoda kaybetti

Afganistan’da görevli bir ABD askeri, görüntülü sohbet uygulaması Skype üzerinden eşiyle görüşürken aniden yere düştü ve son nefesini verdi. Askerin ölüm nedeni henüz açıklanmadı.

YÜZBAŞI Kevin Clark, Kandahar şehrinin 140 km kuzeyindeki Tarin Kowt’da görevliydi. Çok sayıda madalyaya sahip olan 43 yaşındaki sıhhiye subayı, pazartesi günü Skype aracılığıyla ABD’deki eşiyle sohbet etmeye başladı. Bir ara aniden “paniğe kapılmış” görünen Clark, yere düşüp kameranın görüş alanından çıktı. Ordu yetkilileri eşine kısa süre sonra Clark’ın öldüğünü haber verdi.

Çelişkili açıklamalar

Teksas’taki William Beaumont Ordu Tıp Merkezi sözcüsü Clarence Davis, ilk açıklamasında “Ölümün doğal nedenlerle olduğuna inanıyoruz. Bir saldırı veya intihar değil” dedi ama daha sonra “hatalı ifadeler kullandığını” belirterek, “Ölüm nedeni belli değil. Soruşturma sürüyor” diye konuştu.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,102BeğenenlerBeğen
16,012TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın