65 F
Los Angeles
29 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaBakan Eroğlu'ndan TABID'e ziyaret

Bakan Eroğlu’ndan TABID’e ziyaret

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Turkish American Business Improvement & Development’in (TABID) Massachusetts şubesini ziyaret etti.

TABID üyesi işadamlarıyla kahvaltı programıyla biraraya gelen Eroğlu, işadamlarından TABID’in çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. TABID’li işadamları Bakan Eroğlu’na, ABD’nin kuzeydoğu bölgesinde Maine, New Hampshire, Vermont, Massachusetts, Rhode Island ve Connecticut.olmak üzere altı şehri içine alan New England bölgesi ve Boston kentinde TABID’in yaptığı kültürel ve ticari faaliyetleri anlattılar.

Çalışmalarından dolayı TABID üyelerini tebrik eden ve başarılar dileyen Eroğlu, Türkiye’de Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile çalışmalarda bulunan işadamlarıyla da karşılıklı temaslarda bulunulabileceğinin altını çizdi. Eroğlu ayrıca Orman ve Su İşleri Bakanlığı bünyesinde geliştirilen ve hala çalışmaları devam eden projelerden ortaya çıkan ürünlerin, ABD başta olmak üzere diğer ülkelerede pazarlanmasının gerekçelerini programa katılan işadamlarına anlattı. ( ZAMAN AMERIKA, MASSACHUSETTS)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,151BeğenenlerBeğen
16,005TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,658TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın