63.1 F
Los Angeles
29 Kasım 2023
AnasayfaHaberlerGündemBalayı cinayetinde yeni görüntüler

Balayı cinayetinde yeni görüntüler

Kasım 2010’da balayı için bulundukları Güney Afrika’da İngiliz eşi cinayete kurban giden Hint asıllı milyarder işadamı Shrien Dewani (32) ortaya çıkan yeni görüntüler sonrası yeniden şüpheli durumuna düştü.

İngiliz basınına dün yansıyan kapalı devre kamera görüntülerinde Dewani cinayetten üç gün önce eşi Anni’yi (28) öldürme işini organize etmekten 18 aya mahkûm olan Zola Tongo adlı taksi şoförüne beyaz, plastik bir poşette para verirken görülüyor.

Gelin taksiden kaçırıldı

Tongo mahkemede Dewani’nin içinde 1000 Güney Afrika rand’ı (yaklaşık 250 lira) olan poşeti cinayet için verdiğini iddia etmişti. Dewani ise parayı tur servisi için verdiğini söylemişti. Anni’nin 13 Kasım 2010’da eşiyle birlikte Cape Town’da bindiği taksi silahlı saldırıya uğramış, saldırganlar işadamını taksiden atıp gelini kaçırmıştı. Polis, kadının cesedini 1 gün sonra bulmuştu.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,095BeğenenlerBeğen
16,037TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,800AboneAbone Ol

Kaçırmayın