63.1 F
Los Angeles
29 Kasım 2023

Bela firarda

Madonna’nın “sapığı”, tedavi gördüğü hastaneden kaçtı.

90’LI yıllarda Madonna’nın korku dolu rüyalar görmesine neden olan Robert Dewey Hoskins’in (54), “şiddete eğilimli bir psikotik” olduğu belirtiliyor. Pop yıldızının peşinden uzun yıllar ayrılmayan Hoskins, “Ben onun kocasıyım. Eğer onu bana göstermezseniz, bir gün bulur, boğazını kıtır kıtır keserim” demişti. Hatta bir keresinde Madonna’nın Florida’daki evinin güvenlik duvarını aşarak içeri giren ve korumaların iki el ateşiyle yaralanan Hoskins, aleyhinde açılan davayı kaybederek 1996 yılında hapse girmişti.

10 yıl hapis yatan Hoskins, zihinsel durumunun tekrar kötüye gitmesi nedeniyle, geçtiğimiz yıl Temmuz ayında psikolojik tedavi altına alındı. Sakinleştirici ilaç almadığı sürece çevresindekiler için tehlike arz ettiği ifade edilen Madonna’nın “sapığının”, Cuma günü elini kolunu sallayarak hastaneyi terk ettiği ve kimsenin bu durumu fark etmediği belirtildi.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,096BeğenenlerBeğen
16,037TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,800AboneAbone Ol

Kaçırmayın