64.6 F
Los Angeles
28 Eylül 2023
AnasayfaAmerikaLos AngelesBeverly Hills'in ilk Türk Doktorundan Los Angeles'ta Tıp Merkezi

Beverly Hills’in ilk Türk Doktorundan Los Angeles’ta Tıp Merkezi

Playa Medical Plaza Los Angeles Acil Tip Merkezi

Beverly Hills’in ilk Türk doktoru Güven Uzun, Playa Medical Plaza Tıbbi Sağlık Merkezi ile Los Angeles’ta Acil Bakım Servisi sağlıyor.

15 yıldır Beverly Hils’de Beverly Hills Pain Institute & Neurology kliniğinin sahibi Dr. Güven Uzun, Amerika’da kullanılan en gelişmiş teknolojik cihazların olduğu Tıp Merkezi Playa Medical Plaza ile Los Angeles’ta hizmet veriyor.

Playa Vista Medical Plaza

Playa Vista’da 2014 yılında hizmete giren Playa Vista Medical Plaza ‘da ölüm tehlikesi içermeyen her türlü vakanın ilk müdahalesi ve tedavisi yapılıyor.

Hızlı müdahele Etkili Tedavi !

Sağlık hizmetlerinin büyük bir sorun olduğu Amerika’da Hastane’nin acil servisine ölüm tehlikesi içermeyen her türlü problemle müracat ettiğinizde 10 saat’e kadar bekletilebiliyor.

Urgent Care” yani Acil Bakım olarak hizmet veren Playa Medical Plaza‘da bekleme süreniz oldukça kısa.

Alanında uzman ve ünlü birçok doktorun çalıştığı Playa Medical Plaza, ortopedi, spor kazaları, bel ağrısı, sırt boyun ağrıları, Bariatrik Cerrahisi Kulak, Burun ve Boğaz , Gastroenteroloji Endoskopi ,Nöroloji ,Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedik Cerrahi ve Spor Hekimliği, Ağrı Yönetimi, Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi, Plastik cerrahi, Omurga ve Disk Müdahale, Kök Hücre ve PRP tedavileri, Kilo Kaybı Cerrahi ve daha birçok alanda hizmet veriliyor.

İçerisinde 2 Ameliyathanenin de bulunduğu Los Angeles hava havaalanı LAX‘e oldukça yakın mesafede bulunan Playa Medical Plaza‘da Amerika’da sayılı yerde uygulanan laser yöntemiyle omurilik disk tedavisi icin ağrısız ve izsiz yapılan ameliyat sonrasi ertesi gün ise gidebilmeniz mümkün. Ayrıca Los Angeles’ta en iyi seviyede lazerle bel fıtığı ameliyatı, kök hücre (StemCell) tedavisi ile diz ağrıları tedavi yine Playa Medical Plaza‘da yapılıyor.

Los Angeles‘ta oldukça yaygın spor kazaları, ortopedi, weight loss, bel ağrıları tedavisi, ortopedik cerrari müdahele, estetik ameliyat, ameliyatla kilo kaybı, gibi konularda Playa Medical Center öne çıkıyor.

California Laser Spine Institute

İçerisinde California Laser Spine Instiute de bulunan Playa Medical Center her türlü sağlık sorununuz için Los Angeles‘ta güvenilir hizmet ve kaliteli servis sağlıyor.

Amerika’nın en başarılı Türk doktorlarından Dr.Güven Uzun‘dan randevu almak icin Hemen Arayın..

Playa Medical Plaza
Adres:    5450 Lincoln Boulevard, Playa Vista, CA 90094
Telefon: (310) 305-9200

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,130BeğenenlerBeğen
16,008TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın