62.3 F
Los Angeles
23 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaCall of Duty XP Turnuvasında 1 Milyon Dolar Kazan

Call of Duty XP Turnuvasında 1 Milyon Dolar Kazan

Tüm oyun dünyasını sallayan Call of Duty oyuncularını sevindirmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce duyurulan 1 Milyon Dolar ödüllü Call of Duty XP Turnuvası için geç kalmış değilsiniz. Pek çok oyuncunun tam 1 Milyon Dolar’ı kapmak için birbirleri ile kapışacağı turnuva için son günlerdesiniz. Turnuva bu hafta sonu Los Angeles şehrinde gerçekleşecek.

Dünya çapında katılım kabul eden Call of Duty XP Turnuvası hakkında gelen son bilgilere göre geriye sadece ve sadece dört kişilik boş yer kalmış. Eğer kendinize güveniyor ve Los Angeles’a gidebiliyorsanız, tam 1 Milyon Dolar sizi bekliyor demektir. Turnuva 32 kişilik bir ekip arasında, single çatışmalar şeklinde gerçekleşecek ve birinci olan büyük ödüle konma şansına erişecek.(Kaynak VG247)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,103BeğenenlerBeğen
16,011TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,656TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın