67.9 F
Los Angeles
8 Haziran 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaÇAYKUR, Türk çayını New York'ta tanıttı

ÇAYKUR, Türk çayını New York’ta tanıttı

ÇAYKURNew York‘ta  gerçekleştirilen “Uluslararası Summer Fancy Food Show“a katıldı.

New York Turkish Tea

ÇAYKUR‘un, New York‘ta  gerçekleştirilen “Uluslararası Summer Fancy Food Show“a katıldığı bildirildi. ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Türk çayını tanıtmak amacıyla 30 Haziran-2 Temmuz tarihleri arasında ABD’de organize edilen fuara katıldıklarını belirtti.

Caykur Summer Fancy Food Show

Fuarda siyah, yeşil ve organik çayların ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördüğünü vurgulayan Sütlüoğlu, şunları belirtti:

Türkiye’nin gerçek çayını dünyanın dört bir yanında fuarlara katılarak tanıtmaya çalışıyoruz. Uluslararası fuarlar bu yolda önemli bir adım. Bu yılın ilk altı ayında yedi fuarda yer alarak, ÇAYKUR’un doğal çaylarını yüzbinlerce kişiye tattırma imkanı bulduk. Bu sayede yurt dışı bayi ağlarımızı genişlettik. ÇAYKUR’un ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyoruz. Özellikle ‘didi’ marka soğuk çayımızla hem yurt içinde hem de yurt dışında iddialı olmayı hedefliyoruz.

İmdat Sütlüoğlu

Sütlüoğlu, eylül ayında Rusya’da düzenlenecek “World Food Moscow” ile Hindistan’da organize edilecek “World Food India” fuarlarına da katılarak, ürünleri tanıtma fırsatı bulacaklarını ifade etti. (Cihan)

Photo Credit: Featured photo Courtesy of Sunloveit 
Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,530BeğenenlerBeğen
16,120TakipçilerTakip Et
3,522TakipçilerTakip Et
7,676TakipçilerTakip Et
32,600AboneAbone Ol

Kaçırmayın