62.7 F
Los Angeles
9 Aralık 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaClinton üçlü ilişki istemiş

Clinton üçlü ilişki istemiş

ABD tarihinin en büyük skandallarından birinin kahramanı olan Monica Lewinsky (39) yeniden sahneye çıktı. 15 yıl önce Beyaz Saray’da staj yaparken ABD eski Başkanı Bill Clinton ile yaşadığı ilişki ile dünya gündemine oturan Lewinsky o günlerde neler yaşadığını yeni bir kitapta anlatacak.

National Enquirer’ın haberine göre arkadaşları, Lewinsky’nin kitabı Clinton’dan intikam almak için değil, “sadece para kazanmak amacıyla” yazdığını söylediler. Bir arkadaşı “Tüm istediği 13 kilo verip şehir dışında bir ev sahibi olabilmek” dedi. Lewinsky’nin skandalın ayrıntıları anlatması için 12 milyon dolarlık teklif aldığı ileri sürülmüştü.

İlgi çekmeyecek endişesi

Lewinsky skandalın sıcağında hayatını ve Clinton ile ilişkisini Andrew Morton’a anlatmış, “Monica’nın Hikayesi” adlı kitaptan 1.5 milyon dolar kazanmıştı. Lewinsky bu kez Clinton’a yazdığı kimisini hiç göndermediği aşk mektuplarına yer verecek. Ancak kitabın belki de en çok ses getirecek bölümleri Clinton’ın “soğuk balık” lakabını taktığı Hillary Clinton ile “olmayan seks hayatları” hakkında yaptığı espriler ve cinsel fantezilerini anlattığı bölümler olacak. Çünkü Monica kitabında Bill Clinton’ın üçlü ilişki fantezisi kurduğunu, bazen orji yapmaktan bahsettiğini ve her türlü seks oyuncağını alıp yatağa girmek istediğini anlatıyor.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,092BeğenenlerBeğen
16,965TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,900AboneAbone Ol

Kaçırmayın