67.7 F
Los Angeles
10 Haziran 2023
AnasayfaHaberlerGündemDepremzede kadın böyle dert yandı: AFAD’tan çadır istedim benimle dalga geçtiler

Depremzede kadın böyle dert yandı: AFAD’tan çadır istedim benimle dalga geçtiler


CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, Kahramanmaraş’ta gerçekleşen deprem felaketi sonrasında depremzede vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Canan Kaftancıoğlu’nun dün gerçekleştirdiği Pazarcık ziyaretine CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve Kahramanmaraş İl Örgütü yöneticilerinin de eşlik etti.

“AFAD’DAN ÇADIR İSTEDİM BENİMLE DALGA GEÇTİLER”

AFAD çadırına uğradığını ancak çadır vermediklerini dile getiren bir depremzede, Kaftancıoğlu’na dert yanarak şunları söyledi: ‘’Deprem olunca Adana’ya gittim. Adana’daydım, Şimdi geldim. AFAD çadırına uğradım. Ben çadır istiyorum, benimle dalga geçiyor. Hiç anlamadım. Diyor ki ‘olsaydı senden önce geldi. Onlara verirdik.’ Ben hani illa içinden seç öncelik bana ver demedim ki. ‘Annem yatalak Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?’ dedim Benimle dalga geçiyor. Benimle dalga geçmesi benim zoruma gidiyor”

Adana’dan Kahramanmaraş Pazarcık’a gelen depremzede vatandaşın çadır ihtiyacının CHP Kahramanmaraş İl Örgütü tarafından karşılanacağı belirtildi.

 

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,523BeğenenlerBeğen
16,114TakipçilerTakip Et
3,522TakipçilerTakip Et
7,675TakipçilerTakip Et
32,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın