77.2 F
Los Angeles
25 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerDünya Şampiyonası sosyal medyada

Dünya Şampiyonası sosyal medyada

Bu yıl İstanbul’da düzenlenen ve 172 ülkeden 683 atleti ülkemizde izleme imkanı sağlayan 2012 Dünya Salon Atletizm Şampiyonası başladı.

Turkcell’in sponsorluğunda düzenlenen 2012 Dünya Salon Atletizm Şampiyonası boyunca organizasyon, müsabakalar ve Türk sporcularla ilgili paylaşımlar Türkiye Atletizm Milli Takımı Ana Sponsoru Turkcell’in sosyal medya hesaplarından sporseverlere ulaşıyor.

Şampiyona süresinde yarışılacak 60, 400, 800, 1500, 3500 metre koşu, 60 metre engelli koşu, uzun atlama, pentatlon, sırıkla atlama, gülle atma, heptatlon, üç adım atlama ve yüksek atlama gibi birçok spor dalıyla ilgili bilgilendirme videolarının da paylaşılacağı Turkcell Twitter hesabından (https://twitter.com/Turkcell) müsabakaların ve günün özetleri de izlenebilecek. Ayrıca Ataköy Atletizm Salonu’nda ya da televizyonları başında müsabakaları takip eden sporseverlerin #TurkcellAtletizm etiketiyle yazacakları mesajlar da aynı hesaptan paylaşılacak.

9-11 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 14. Dünya Salon Atletizm Şampiyonası’nı izlemek için Ataköy Atletizm Salonu’nu ziyaret edecek olan sosyal medya kullanıcılarına bir de sürpriz var. Şampiyona etkinlik alanında bulunan Turkcell standını ziyaret edip herhangi bir sosyal ağ üzerinden bunu #TurkcellAtletizm etiketiyle bildirenleri hediyeler bekliyor.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,105BeğenenlerBeğen
16,008TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın