64 F
Los Angeles
21 Eylül 2023
AnasayfaAlaturka OnlineEkrem İmamoğlu Fatih Sultan Mehmet tablosunu tanıttı!

Ekrem İmamoğlu Fatih Sultan Mehmet tablosunu tanıttı!

Ekrem İmamoğlu Fatih Sultan Mehmet tablosunu tanıttı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından satın alınan 540 yıllık Fatih Sultan Mehmet portresi, Londra’dan İstanbul’a geldi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun tanıttığı törenle yapılan çalışmların bitmesiyle birlikte ziyarete açılacağını ifade edildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz günlerde Londra’dan İstanbul’a gelen, Venedikli ressam Bellini’nin atölyesinden çıkan Fatih Sultan Mehmet tablosunu tanıttı.

İmamoğlu Tablonun sergilenmeye hazırlanmasının ardından 6 Ekim’de İstanbul’un işgalden kurtuluşunun yıl dönümünde ziyarete açılacağını söyledi.

İmamoğlu, gelen soru üzerine özel olarak kimlerin tebrik ettiğini açıkladı. “Kimleri kastettiğinizi bildiğim için henüz öyle bir telefon almadım” diyen İmamoğlu, “Milletimizin muazzam kutlayışını aldım” şeklinde cevap verdi.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,102BeğenenlerBeğen
16,012TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,658TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın