64 F
Los Angeles
21 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaEksi 17’de bira yiyerek yaşadı

Eksi 17’de bira yiyerek yaşadı

ABD’de üç gün boyunca eksi 17 derecede, karda mahsur kalan adam donmuş birayı “yiyerek” hayatta kaldı.

Cipiyle kara saplanıp kaldı

GEÇEN pazartesi günkü olayda Clifton Vial isimli adam, Alaska’da evinden 70 km uzakta cipiyle kar yığınına saplandı. Mekanik operatörü 52 yaşındaki Vial, aracını bir türlü kar yığınından çıkaramadı. Telefonu çekmediği için yardım da isteyemedi. Yanında hiç yiyecek bulunmayan, üstündeki kıyafetleri eksi 17 dereceye göre ince olan Vial, açlığın da etkisiyle halsiz düştü.

3 günde 7 kilo zayıfladı

Vial halsiz kalınca cipinde bulduğu üç teneke birayı bıçağıyla kesip içindeki donmuş sıvıyı yiyerek hayatta kalmayı başardı. Birayı “yedikten” sonra Vial çaresizce kurtarılmayı beklerken, itfaiye ekipleri, iş arkadaşları ve gönüllüler, Vial’in geçtiği güzergâh üzerinde arama yaptı. Sonunda bulunan Vial’in mahsur kaldığı 3 günde 7 kilo verdiği ortaya çıktı.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,102BeğenenlerBeğen
16,012TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,658TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın