64.1 F
Los Angeles
5 Haziran 2023
AnasayfaHaberlerGündemErdoğan: Sinan Oğan Cumhur İttifakı’nın elemanı gibi çalışıyor

Erdoğan: Sinan Oğan Cumhur İttifakı’nın elemanı gibi çalışıyor

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı televizyon programında gündeme dair soruları yanıtladı.

Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçimi’nde Sinan Oğan’ın kendisine yaptığı destek açıklamasına değinen Erdoğan, şu ifadeleri kullandı;

“CUMHUR İTTİFAKI’NIN BİR ELEMANI GİBİ…”

*Sinan Bey’in bize katılımı herhangi bir pazarlıkla ilgili değil. Şu anda Cumhur İttifakı’nın bir elemanı gibi çalışmalara başlamış durumda, önemli bir gelişme, taban bu yapıyı görünce Antalya gibi bir yerde çok daha farklı yaklaşımı olacaktır.

*Sinan Oğan Cumhurbaşkanı adayı olarak seçimlere katıldı, ardından da Cumhur İttifakı’nı destekleme kararı almıştır, herhangi bir pazarlık yok, benim yapımda böyle bir şey yok.

*Kılıçdaroğlu’nun yapısında olan bir şey bu, toplamı 1 puan etmeyenlere 40 vekil verdi, kendi partisini adeta eritti.

*Pazar gününden itibaren oralar karışacak, kendi tabanı bunun hesabını soracak, ortaklar içerisinden de bazı kopuşlar olacak, detayına girmeyeyim.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,541BeğenenlerBeğen
16,121TakipçilerTakip Et
3,523TakipçilerTakip Et
7,678TakipçilerTakip Et
32,400AboneAbone Ol

Kaçırmayın