62.7 F
Los Angeles
9 Aralık 2023
AnasayfaHaberlerGündemErdoğan’dan bakkala siftah parası

Erdoğan’dan bakkala siftah parası

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önceki gün Mehmet Akif Mahallesi İstikbal Sokak’ta ziyaret ettiği bakkal Mustafa Temizer ve kız kardeşi, ziyareti ve aralarında geçen diyalogları anlattı.

Temizer, konvoyla geçtiği sırada sevgi gösterisinde bulunan vatandaşları görüp sohbet etmek üzere duran Erdoğan’ı açılış için gün sayan iş yerlerine davet ettiklerini dile getirdi.

Erdoğan’ın kendilerini kırmayıp davete icabet ettiğini söyleyen Temizer, “İş yerinin açılışı kendisinin yapmasını söyledik. O da kırmadı, teşrif ettiler. Kendisine soğuk çay ikram ettik. Dükkanımıza siftah attı. Aramızda tatlı diyaloglar geçti, muhabbet ettik. Daha sonra ‘Hayırlı işler’ dileyerek gitti.” dedi.

İkramın şişesini ve siftah parasını hatıra olarak saklayacaklarını kaydeden Temizer, soğuk çayın kabını dükkanı kapatana kadar saklayacağını, siftah parasını da çerçeveletip dükkana asacağını anlattı. (AA)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,092BeğenenlerBeğen
16,965TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,900AboneAbone Ol

Kaçırmayın