74.2 F
Los Angeles
22 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaETO, Los Angeles'ta Pacifica Enstitüsü ile bir araya geldi

ETO, Los Angeles’ta Pacifica Enstitüsü ile bir araya geldi

Eskişehir Ticaret Odası (ETO)  Heyeti,  Los Angeles’ta  faaliyet gösteren Pacifica Enstitüsü yöneticileri bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda ETO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı A. İskender Bayar, Meclis Başkanı Metin Güler, Yönetim Kurulu Üyeleri Nuri Temizsoy, Kerem Can Apaydın ve işadamlarından oluşan heyet yer aldı.

Pacifica Enstitüsü Yönetim Kurulu Başkanı Tezcan İnanlar ve California Türk Amerikan Ticaret Odası’ndan Hakan Kaya’nın da yer aldığı toplantıda kültürlerarası diyalog ve Eskişehir ile ABD’de arasındaki ihracatı geliştirmek adına yürütülecek çalışmalar hakkında istişarede bulunuldu.

ETO Heyetine Pacifia Enstitüsü’nün çalışmaları ve 2011 Ekim ayında  3. sü gerçekleştirilen  Anadolu Kültürleri ve Yemek Festivali hakkında bilgiler verildi.

Alaturkaonline.com / Los Angeles

[imagebrowser id=191]

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,102BeğenenlerBeğen
16,012TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,657TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın