56.8 F
Los Angeles
4 Aralık 2023
AnasayfaHaberlerFransa bedelini çok ağır öder

Fransa bedelini çok ağır öder

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Fransa Meclisi’nde görüşülecek yasa teklifi için, “İş bu mecraya sürüklendiği takdirde korkarım ki Fransa gelecekte bunun bedelini çok ağır öder” dedi.

Meclis’te gazetecilerin sorusunu yanıtlayan Çiçek, şunları söyledi: “Fransa bizim tarihte en evvel ilişki kurduğumuz ülkelerin başında geliyor. Bu tür teşebbüsler, tarihi olaylara parlamentolar düzeyinde karar çıkarma çabaları, iç politika ve istismar kokan teşebbüslerdir. Tarihi derinliği olan bu ilişkilerin 3-5 oya tenezzül edilerek zehirlenmesini asla doğru bulmam. Seçimlerde belli kesimlerin oyunu alabilmek adına geleceği karartacak ve yanlış istikametlere konunun çekilmesine imkan verecek istismar çabalarından kaçınılması lazım.”. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,107BeğenenlerBeğen
16,080TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,800AboneAbone Ol

Kaçırmayın