64.6 F
Los Angeles
28 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaGalatasaray California Derneğinden Los Angeles Başkonsolosu'na Ziyaret

Galatasaray California Derneğinden Los Angeles Başkonsolosu’na Ziyaret

galatasaray california los angeles aydin topcu

Galatasaray California Derneği yeni yönetim kurulu, Türkiye’nin Los Angeles Başkonsolosu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Galatasaray California Derneği‘nin 16 Aralık 2012 tarihinde yapılan ilk seçimli genel kurul toplantısında seçilmiş olan yeni yönetim kurulu, Türkiye’nin Los Angeles Başkonsolosu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

galatasaray ca aydin topcu ziyaret los angeles

Yönetim kurulu üyeleri, Sayın Başkonsolos Aydın Topçu‘ya kısaca derneğin geçmişinden ve faaliyetlerinden söz edip, gelecekteki planları üzerinde fikir alış-verişinde bulundular.

İyi bir Fenerbahçe taraftarı olan Sayın Topçu‘ya üzerinde ismi yazılı 10 numaralı Galatasaray forması ve sarı-kırmızı çiçekler hediye eden yöneticiler, esprili ve güzel bir sohbet gerçekleştirdiler.

galatasaray ca aydin topcu ziyaret los angeles (2)

Sayın Başkonsolos derneğin gelecekteki tüm faaliyetlerine destek vereceğini ve de birlikte maç seyretmenin keyifli olacağını belirtti.

galatasaray ca aydin topcu ziyaret los angeles (3)

Bir saat süren ziyarete Başkan Dr. İLHAN SAMİ ÖZULU ve eşi DENİZ ÖZULU, Başkan Yardımcısı Av. BERÇ AGOPOĞLU, Başkan Yardımcısı Av. OKAN ÜSTÜN, Yönetim Kurulu Üyeleri: AHMET ATAHAN, Dr. ÖZGÜR TÜRKGENÇ, VOLKAN DUYGUN ve ERMAN DURER katıldılar.

AlaturkaOnline.com / Los Angeles

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,130BeğenenlerBeğen
16,008TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın