62 F
Los Angeles
8 Haziran 2023

Gelini ezdi geçti

Lindsay-Lohan-beyaz-kiyafetGelini ezdi geçti. Kim Kardashian’ın yakın arkadaşlarından olan Lindsay Lohan düğüne bembeyaz bir kıyafetle katılarak neredeyse Kim’i gölgede bırakacaktı.

Gelini ezdi geçti

Gelen konukların da ünlü olması medyanın tüm dikkatini düğün üzerine yöneltmesine sebep oluyor.

Kim Kardashian’ın yakın arkadaşlarından olan Lindsay Lohan düğüne bembeyaz bir kıyafetle katılarak neredeyse Kim’i gölgede bırakacaktı.Evliliğe olan özleminin beyaz bir kıyafetle belli eden Lindsay o gün bir kuğu kadar zarifti.

35 günlük ev hapsi geçen ay sona eren Lindsay Lohan özgürlüğünü geçtiğimiz günlerde Hollywood’un muhtelif gece kulüplerinde kutlamıştı.

25 yaşındaki güzel yıldız için ise bu senenin en büyük etkinliği Kim Kardashian’ın düğünü oldu.Konukların arasında Eva Longoria ve Demi Lovato gibi isimlerin olduğu düğünde gelinden sonra tüm dikkatleri üzerine çekmeyi amaçlayan Lohan bembeyaz bir kıyafetle bunu başardı.

Lindsay-Lohan-Kim-Kardashian-wedding

Mean Girl ve Macheda’nın oyuncusu olan Lindsay Lohan Kim’in düğününe annesi ve kız kardeşi Ali ile birlikte geldi. Twitter’a mutluluktan ağlayabilirim yazan Lindsay arkadaşının evlenmesinden oldukça mutluydu.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,530BeğenenlerBeğen
16,120TakipçilerTakip Et
3,522TakipçilerTakip Et
7,676TakipçilerTakip Et
32,600AboneAbone Ol

Kaçırmayın