64.6 F
Los Angeles
28 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaGingrich: Borç batağındayız

Gingrich: Borç batağındayız

(USASABAH)

Cumhuriyetçi Parti’nin başkan adaylarından Newt Gingrich Pazar günü yaptığı bir açıklama ile kampanyasının borçlu olduğunu söyledi.

Eski Temsilciler Meclisi Başkanı borçlarına rağmen yarışta kalacağına ve Partisi için elinden geleni yapacağını bildirdi.

Pazar günü Fox News’e çıkan Gingrich’e kampanyası için bugüne kadar 4,5 milyon dolar harcadığı iddiası soruldu. Gingrich bu rakamın hemen hemen doğru olduğunu ve bağışların giderleri karşılamaya yetmediğini söyledi: “İstediğimizden daha fazla borcumuz var. Rakibimiz Romney gibi bağış toplama kapasitemiz yok. Harcamalarımı kişisel bütçemden karşılıyorum. Fakat büyük bir sıkıntı yaşamıyorum. Sürdürebilirim”

Gingrich ön seçimlerin yapılacağı eyaletlerden biri olan Delaware için iyi yatırım yaptığını, çünkü burada maliyetlerin diğerlerine göre az olduğunu söyledi.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,130BeğenenlerBeğen
16,008TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın