64.3 F
Los Angeles
28 Eylül 2023
AnasayfaA-TurkiyeHerkes onu konuşuyor… Yeni görüntüleri ortaya çıktı: “Türkiye no, bunlar bedava”

Herkes onu konuşuyor… Yeni görüntüleri ortaya çıktı: “Türkiye no, bunlar bedava”

Herkes onu konuşuyor… Yeni görüntüleri ortaya çıktı: “Türkiye no, bunlar bedava”

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde verdiği bir röportaj ile Türkiye’nin gündemine oturan Özcan K.’nin yeni görüntülerine Sözcü ulaştı. Edirne Enez sınırında mültecileri karşıya geçiren Özcan K., söz konusu görüntülerde bu işi para almadan yaptıklarını iddia ederek, “Türkiye no. Biz size yeter baktık. Biraz da onlar size baksın” diyor.

Türkiye’nin sınırları açması ile birlikte Ege kıyıları ve Edirne sınırında hareketlilik devam ediyor. Dün verdiği röportajla haberlere konu olan Özcan K.’nin yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Edirne’nin Enez ilçesinde çekildiği öğrenilen görüntülerde Özcan K.’nin mültecileri karşıya geçirmeye çalıştığı görülüyor.

“BEDAVA ATACAĞIZ”

Söz konusu görüntülerde Özcan K., şu ifadeleri kullanıyor:

* Sizi özgürlüğünüze kavuşturacağız arkadaşlar. Türkiye no, Yunan, İtalya, Fransa, Almanya. Biz size yeter baktık. Biraz da onlar size baksın.

* Sizi bedava atacağız. Gidin. Yeter Türkiye’nin size baktığı, biraz Yunan baksın. Komando orada, yakaladığında bize 20 sene ceza Yunan’da.

* Yine iş başındayız. Enez sınırındayız. Çanakkale’dekileri attık, şimdi geldik Enez’e. Bunları bedava atıyoruz, parasız. Allah rızası için. Bize dua ediyorlar yeter.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,137BeğenenlerBeğen
16,007TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın