66.4 F
Los Angeles
29 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaHIV taşıdığını gizledi, 32 yıl hapse mahkum edildi

HIV taşıdığını gizledi, 32 yıl hapse mahkum edildi

Birlikte olduğu kadınlardan, AIDS’e neden olan HIV taşıdığını saklayan ABD’li eski profesyonel güreşçi, Ohio eyaleti yasalarını ihlal ettiği gerekçesiyle 32 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Gangsta of Love (Aşk Çetesi Üyesi) ve Sweet Sexy Sensation (Tatlı Seksi Sansasyon) gibi sahne isimleri kullanan Andre Davis adlı 29 yaşındaki eski profesyonel güreşçi, Cincinnati kentinde yargılandığı davada kasten saldırı fiiliyle bağlantılı 14 ayrı suçu işlemekten Kasım 2011’de suçlu bulunmuştu.

İddia makamı, Davis’in cinsel ilişki kurduğu 12 kadar kadından HIV taşıdığını gizleyerek Ohio eyaleti kanunlarını ihlal ettiğini belirtti.

Mahkemedeki savunmasında “seks bağımlısı” olduğunu söyleyen Davis, tıbbi testler sonucu HIV taşıdığının ortaya çıkmasıyla profesyonel güreş kariyerinin bitmesinin bağımlılığını daha da kötüleştirdiğini ifade etti.

“EN KÖTÜSÜ SEKS BAĞIMLILIĞI”

Uyuşturucu ve alkol bağımlığının da kötü olduğunu ancak seks bağımlılığının diğer bağımlılıklar içinde en kötüsü olduğunu belirten Davis, HIV testi sonuçlarını, ailesinin durumunu öğrenmesini istemediği için gizlediğini ve asla insanları incitme arzusuyla hareket etmediğini kaydetti.

Savcı Yardımcısı Amy Tranter da duruşmada, birlikte olduğu kadınlara HIV testinin sonucu söylemesinin Davis’in yükümlülüğü olduğunu belirterek eski güreşçinin uzun bir süre hapis yatması gerektiğini söyledi. Tranter “O kendi çıkarları için başkalarını kullanan bir yalancı” diye konuştu.

Cincinnati Enquirer gazetesi World Wrestling Entertainment adlı eğlence sporu şirketinin tıbbi test sonucunda HIV taşıdığı belirlenen Davis’in kontratını Haziran 2009’da iptal ettiğini yazdı.

AVUKATI TEMYİZE GİDECEK

Davis’in avukatı Greg Cohen basına yaptığı açıklamada kararı temyize götüreceklerini belirtti.

Cincinnati kentinin kuzeyindeki Warren ilçesinde de benzer suçlardan yargılanan Davis’in, buradaki davada da suçlu bulunması halinde alacağı hapis cezalarının toplamı 100 yılı aşacak.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,146BeğenenlerBeğen
16,005TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın