67.2 F
Los Angeles
1 Ekim 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaHollywood’u niye yaktığı belli oldu

Hollywood’u niye yaktığı belli oldu

ABD’nin Los Angeles kentinin Hollywood semti ve çevresinde geçen hafta 53 ev ve arabayı yakarak korku salan, polisin “hatırladığımız en tehlikeli kundakçı” dediği kişinin kimliği ve suçu gerçekleştirme nedeni belli oldu.

Harry Burkhart isimli 24 yaşındaki Alman genç, göğüs büyütme operasyonu faturasını ödemeyen, dolandırıcılıkla suçlanan annesinin gözaltına alınmasına öfkelenerek Hollywood’u yakmış.

Dorothee Burkhart isimli 53 yaşındaki anne, Almanya’nın yakalama emri çıkartmasıyla geçen hafta gözaltına alınmıştı. Harry, 31 Aralık’ta Hollywood’da park halindeki araçları ateşe vermeye başladı. “Hollywood’un Neronu” olarak adlandırılan kundakçı 4 günde 3 milyon dolarlık zarara yol açtı. AP’ye konuşan bir kaynak, “Yetkililer, annesinin hukuki sorunlarına öfkelendiği için kundaklama yaptığına inanıyor” dedi.

Oğlum akıl hastası

Ülkesi Almanya’da göğüs büyütme operasyonu faturasını ödeyemeyen Dorothee, Harry’nin gözaltına alındığından habersiz çıktığı mahkemede, “Oğlum nerede. Alman Nazileri oğluma birşey mi yaptı. Oğlum akıl hastasıdır” dedi.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,181BeğenenlerBeğen
16,003TakipçilerTakip Et
3,554TakipçilerTakip Et
7,660TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın