65.1 F
Los Angeles
29 Eylül 2023
AnasayfaHaberlerHollywood'un çılgın çift Russell ve Katy neden ayrıldı?

Hollywood’un çılgın çift Russell ve Katy neden ayrıldı?

Russell Brand, Ekim 2010’da Katy Perry’yle Hindistan’da dünya evine girdiğinde “Hollywood bir çılgın çiftle daha tanışıyor” diye düşünmüş, geçen yıl aralık ayında ayrılmalarının sebebini “uzlaşmaz farklılıkları” olarak açıkladıkları zamansa şaşırmıştım. Russell’la Los Angeles’ta karşılaşınca anladım ki, bu ayrılığın altında 37 yaşındaki İngiliz komedyenin geçirdiği değişim yatıyor.

Russell Brand, 2010 yılının Ekim ayında Katy Perry’yle Hindistan’da dünya evine girdiğinde Hollywood yeni bir çılgın çiftle daha karşı karşıya kalıyor diye düşünmüş, geçen yılın Aralık ayında ayrılmalarının sebebini “uzlaşmaz farklılıkları” olarak açıkladıkları zaman şaşırmıştım. Russell’la Los Angeles’ta karşılaşınca anladım ki bu ayrılığın altında bir de 37 yaşındaki uzun saçlı vejeteryan İngiliz komedyen Russell Brand’in geçirdiği değişim var. Russell’la geçirdiğim bir saati anlatınca siz de fark edeceksiniz.

Russell Brand, Mixology’ye (Hollywood’da bir lokanta/bar) girer girmez ilgiyi üzerine topladı. Uzun boyu, bej çizmeleri, beyaz çizgisiz tişörtü ve kolundaki dövmesiyle değişik bir adam olduğu her halinden belli. Bir ara bir parça kâğıdı büküp flüt gibi müzik yapmaya başladı. “Deli mi bu” diye bakanlar da oldu elbette; ama çoğunluk heyecanlı, şaşkın onu gösterip “Russell Brand burada” diyordu. Ben yüzüne doğru kocaman bir kahkaha patlatana kadar, Russell aldırmadan müziğine devam etti. “İnsanları eğlendirmeyi iyi biliyorsun” dedim. Memnun oldu. Nasıl tarif edeyim? Komedyen, aktör ve bir provokatör Russell. Şehirde yeni TV programını tanıtıyordu. Belli ki yeni gösterisi onu heyecanlandırıyor. Gündemi, haberleri ti’ye alacakmış. Restoranın sahibi Rupert yiyecek ve içeceklerimizi tazeleme derdindeyken siyah takımlar içindeki iki iri yarı koruma da oturduğumuz köşeyi gözlüyordu. Kahkahalarıyla neşesini gizlemeyen Russell hariç, çevresindeki herkes yay gibi gergin duruyordu. O ise yerinde duramıyordu. Ara sıra bara geçti. Etrafındakilerle “Merhaba ben Russell” diye sohbet etti. Jest ve mimikleriyle herkesi güldürdü.

Russell Brand’i uzun zamandır ayık görmüyorduk. Temizlendi, hatta Katy Perry’den ayrılmasını Russell’ın ayık kalmayı tercih etmesi olarak yorumlayanlar da yok değil. Katy Perry gecelerin dibine vurmak isterken Russell bir bardak su yudumluyormuş. Son bulan evliliğinden şöyle bahsediyor: “İki tanınmış kişinin evli kalması zordu zaten. Ben yürüteceğimize inanmıştım, ama yürümedi. Eski eşimle ilgili aklımda hâlâ hoş hatıralar var. Onunla ilgili güzel şeyler söylüyorum her yerde. Bitti ve yoluma devam ediyorum.” Karşımda suyunu içen Russell, kendi yolunda yürüdüğü gibi kafayı bulmadan mutlu olunabildiğini de herkese gösteriyor. (HT CUMARTESİ / Daphne BARAK )

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,146BeğenenlerBeğen
16,005TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,659TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın