65 F
Los Angeles
30 Eylül 2023
AnasayfaAmerika TurkleriHücrede unutulan genç, idrarını içerek hayatta kaldı

Hücrede unutulan genç, idrarını içerek hayatta kaldı

Hücrede unutulan genç, idrarını içerek hayatta kaldı

Polisin hücrede unuttuğu genç, 4 gün boyunca idrarını içerek hayatta kaldı. ABD Uyuşturucu ile Mücadele Dairesi’nden yapılan açıklamada, 23 yaşındaki üniversite öğrencisi Daniel Chong’un 21 Nisan’da uyuşturucu operasyonu sırasında 8 kişiyle beraber gözaltına alındığı, ancak sorgulandıktan sonra hücrede unutulduğu belirtildi.

Açıklamada, San Diego kentindeki operasyonda silah, patlayıcı ve uyuşturucunun ele geçirildiği kaydedildi.

7 şüphelinin San Diego kentindeki bir cezaevine götürüldüğü, bir kişinin serbest bırakıldığı ve Chong’un “yanlışlıkla” hücrede unutulduğu açıklandı.

NBC televizyonu, Chong’un bağırışlarına, parmaklıklara vurmalarına rağmen hücrede unutulduğunun fark edilmediğini duyurdu.

Chong’un 4 gün boyunca idrarını içerek hayatta kaldığı, gözlüğünün camlarıyla bileklerini keserek intihara kalkıştığı belirtildi.

Uyuşturucuyla Mücadele Dairesi, Chong’un “nasıl unutulduğu ve yardım çağrılarının nasıl duyulamadığına” ilişkin bilgi vermezken, konuyla ilgili soruşturma planlandığını duyurdu.

4. günün sonunda “fark edilen” ve 3 gün yoğun bakımda kalan Chong, daireye dava açmak istediğini ifade etti.

(ZamanAmerika)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,153BeğenenlerBeğen
16,005TakipçilerTakip Et
3,553TakipçilerTakip Et
7,658TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın