60.6 F
Los Angeles
5 Aralık 2023
AnasayfaHaberlerAmerikaİçimiz dışımız Kardashian oldu

İçimiz dışımız Kardashian oldu

Ermeni asıllı Amerikalı televizyon yıldızı Kim Kardashian’a yönelik boykot kampanyası büyüyor.

Aktivistler, Kardashian’a karşı imza kampanyası yürütürken önce ünlünün televizyon programını hedef alıyordu. Şimdi ise bütün Kardashian hanedanı boy hedefi. “Keeping Up with the Kardashians” şovu, sadece Kim Kardashian’ı değil, annesi, üvey babası, kardeşleri Kourtney, Khloe, Robert, Kendall ve Kylie’yi de ünlü yaptı.

Boykot edin’ çağrısı

Ancak Kardashian ailesi, bunu saldırgan bir şekilde paraya çevirmeye kalkınca halkın da tepkisini çekmeye başladı. “boycottkim.com” sitesinde aktivistler, Kardashian’ın boykot edilmesi için çağrı yapıyor. Önce Kardashian şovunu yayınlayan E! kanalından programı sonlandırmasını istediler. Şimdi de aktivistler, Kardashianların Amerikan kültürüne zarar verdiğini, bu nedenle Kardashian ailesiyle ilgili ürün satan mağazaların, videoların, filmlerin boykot edilmesini istiyorlar.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,104BeğenenlerBeğen
16,164TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,900AboneAbone Ol

Kaçırmayın