63.1 F
Los Angeles
29 Kasım 2023
AnasayfaHaberlerGündemİkizi midesinden alındı

İkizi midesinden alındı

Peru’da doktorlar, giderek karnı şişen 3 yaşındaki bir erkek çocuğun, karnında ikizini taşıdığını tespit etti. Ülkenin kuzeyindeki Chiclayo kentinde yer alan Las Mercedes Hastanesi’nde bir tıp ekibi, ameliyatla bu “ikizi” çıkardı.

Ekibin başkanı Dr. Carlos Astocondor, “parazit ikiz” denen bu durumun 500 bin doğumda bir meydana geldiğini söyledi. Astocondor, kısmen oluşumunu tamamlamış ceninin yaklaşık 650 gram ağırlığında ve 23 santim uzunluğunda olduğunu açıkladı. Perulu doktor, anne karnındayken diğerinin içinde gelişmeye başlayan parazit ikizin beyin, kalp, akciğerler ve bağırsaklarının oluşmadığını kaydetti. Ancak çıkarılan ceninin kafatasında bir miktar saçı, gözleri ve bazı kemiklerinin olduğu görüldü.. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,096BeğenenlerBeğen
16,037TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,800AboneAbone Ol

Kaçırmayın