70.6 F
Los Angeles
2 Ekim 2023
AnasayfaHaberlerGündemİsmet Aktürk cinayetinin azmettiricisi yakalandı

İsmet Aktürk cinayetinin azmettiricisi yakalandı

Kocaeli’de 15 Haziran 2015’te pusu kurularak öldürülen Kandıra Yüksek Güvenlikli Cezaevi Müdürü İsmet Aktürk cinayetinin talimatını verdiği iddiasıyla Şerafettin Dadaş Alanya’da yakalandı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Organize Şube Müdürlükleri’nin yaptığı çalışmayla yakalanan Dadaş hakkında “Suç Örgütü Kurmak ve Yönetmek” iddiası da bulunuyor.

KIRMIZI IŞIKTA PUSU

Kocaeli 1 Nolu F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevi Müdürü İsmet Aktürk, 16 Haziran 2016 tarihinde evinden çıkarak cezaevine giderken kırmızı ışıkta beklediği sırada silahlı saldırıya uğradı. Hayatını kaybeden Aktürk’ün cezaevinde Mustafa Taştan isimli bir mahkum ile tartıştığı ve bu mahkumun yakınları tarafından öldürüldüğü ortaya çıkmıştı.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,192BeğenenlerBeğen
15,999TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,660TakipçilerTakip Et
33,700AboneAbone Ol

Kaçırmayın