63.1 F
Los Angeles
29 Kasım 2023
AnasayfaHaberlerGündemKadınlar araba kullansa 10 yılda bakire kalmaz!

Kadınlar araba kullansa 10 yılda bakire kalmaz!

Suudi Arabistan’ın bitmek bilmeyen “Kadınlar otomobil kullanmalı mı” tartışması, yeni yayımlanan “bilimsel” bir raporla farklı bir boyut kazandı.

Meclis el-İfta el-Âlâ adlı ülkenin en yüksek dini kurumu, Suudi Arabistan’da yasama görevini yürüten Şura Konseyi’ne gönderdiği bu raporda, kadınlara sürücü ehliyeti verilmesi durumunda, ülkede 10 yıl içinde bakire kadın kalmayacağı öne sürüldü.

Eşcinsellik patlarmış

Raporda, otomobil kullanmakla başlayacak ve sonra da önü alınamayacak olası gelişmelerin, kısa süre içerisinde “fahişeliği, pornografiyi, eşcinselliği ve boşanmayı yaygınlaştıracağı” savunuldu. Raporu Meclis el-İfta el-Âlâ adına hazırlayan Profesör Kemal Suphi, metnin içinde kendisine ait şu yoruma da yer verdi: “Bir gün bir Arap ülkesinde kahvehanede oturuyordum. Tüm kadınlar bana bakıyordu. Bir tanesi bana, ‘müsaitim’ anlamına gelen bir işaret yaptı. İşte kadınlara araba kullanma izni verildiğinde bunlar olur.”. (Hürriyet)

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,095BeğenenlerBeğen
16,037TakipçilerTakip Et
3,552TakipçilerTakip Et
7,662TakipçilerTakip Et
33,800AboneAbone Ol

Kaçırmayın